Exper Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@experservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünYenidoğan Exper Servis ; Bilgisayar, cep telefonu, tablet gibi elektronik cihazlarınızın bakım ve tamiratı için güvenilir teknik servis bulmak zorlaşmaya başlamıştır.

Elektrik cihazların tamiratlarının işin ehli, uzman teknik servis elemanları tarafından yapılması hem cihazlarınızın güvenliği hem de cihazlarınızın içerisinde bulunan kişisel bilgilerinizin gizliliği açısından azami önem arz etmektedir. Yenidoğan Exper Servisi olarak Exper bilgisayarlarınızın ve diğer elektronik cihazlarınızın tamirini kişisel gizlilik ve güvenlik ilkeleri doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.

Deneyimli ve güvenilir teknik servis kadrosuyla yıllardır sizin hizmetinizde olan Yenidoğan Exper servis; yerinde onarım, express onarım gibi hizmetler de sunmaktadır.

Ayrıca arızalı elektronik cihazını teknik servise getirme imkânı bulunmayan müşterilerimiz için ücretsiz kargo hizmeti ile onarım işlemleri yapılmaktadır. Bu hizmeti Yenidoğan Exper servisleri içerisinde veren tek firma olmaktan gurur duymaktayız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Exper WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..