Exper Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünBilgisayar teknik servisini bu kriterlere göre seçin

Exper notebook servisi seçimi bireylerin işlerini kolaylaştıracak olan önemli bir seçimdir, laptopunuzu onarım için yetkin exper servise gönderi yapınız. Çünkü tecrübeli olmayan ve merdiven altı olan kuruluşlar bilgisayarlarınızdaki küçük arızaları dahi büyütecek bu anlamda hem size daha fazla masraf çıkaracak hem de bilgisayarlardaki arıza sayısı artacaktır. Dolayısıyla bilgisayar teknik servisi seçerken dikkatli olmak gerekir. Birçok semtte onlarca bilgisayar teknik servisi ve tamiri adı altında faaliyet yürüten kuruluş bulunur. Bireylerin İlk yapması gereken kurumsal firmalarla irtibata geçmesidir. Exper Servisi Merkezi bu alanda faaliyet yürütürken sektöründe lider konumda olmayı ve kurumsal bir hizmet sunmayı başarmıştır.

7 gün 24 saat destek verir

Exper Servis Merkezi müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergiler ve müşterilerinin 7 gün 24 saat hizmet sunar. Aynı zamanda kurulur Exper notebook servisi işlemleri ile Exper marka bütün notebookların kusursuz bir şekilde Tamir bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Firmanın kurulduğu günden bu yana hem temiz işçiliği hem de titiz ve dikkatli çalışması ile müşterilerin ilk tercihi olmuştur. Öte yandan bireylerin notebook veya bilgisayarları üzerinden yapmış olduğu işlemler ve özellikle de iş yaşamları aksamasın diye servise bırakılan ürünlerin tamirini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bu hız hem bireylerin eğitim olanaklarından faydalanmalarını hem iş yaşamlarını sekteye uğramasını hem de verimli ve kaliteli bir hizmet anlayışını ortaya koyar.

Ücretsiz kargo ve garanti süresi

Exper servis merkezi başta Exper laptop servisi olmak üzere bütün servis işlemlerini gerçekleştirirken bakım ve onarım işlemlerinin ardından bir garanti süresi sunmaktadır. Bu garanti süresi ile bireyler tamir işlemlerinin ardından herhangi bir sıkıntı ile karşılaştıkları takdirde ücretsiz olarak garanti kapsamında sorunu çözebilmektedirler. 7/24 teknik hizmetler sunan kuruluş laptop tamiri laptop bakım notebook tamir ve notebook bakım sonrasında müşterilerine ücretsiz kargo hizmeti sunmaktadır. Tüm bu çalışmalar Exper Servis Merkezi’nin oldukça kurumsal bir hizmet verdiğini ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergilediğini ortaya koymaktadır. Firmanın oldukça efektif bir web sitesi de mevcuttur.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Call Now ButtonHemen Ara..