Exper Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünTeknik servisler nasıl olmalıdır?

Exper Laptop servisi nasıl olmalıdır sorusuna verilecek en önemli cevap öncelikle kurumsal, ilgili ve hızlı çözüm üreten exper servis merkezi olmalıdır. Çünkü teknik servislerin kurumsal olmaması küçük bir arızanın bile büyük arızalara neden olmasına ve bu anlamda kişilerin mağduriyetinin artmasına sebep olur. Bilindiği gibi günümüzde her mahallede ve her semtte onlarca teknik servis bulunmaktadır. Bu teknik servis hizmetini veren kuruluşlar kurumsal olmadığı takdirde küçük arızaların büyümesine ve hatta tamir işleminin gerçekleşmesine neden olurlar. Bunun birçok örneği bulunmaktadır. Teknik servise bilgisayarlarında küçük bir format atma işlemi için bilet teslim eden bireyler evlerine geldiklerinde bilgisayarlarından içerisinde birçok virüs olduğunu gözlemlemiştir. İşte bu da hani küçük bir işlemi bile kolaylıkla gerçekleştirebilmek için bireyler öncelikle kurumsal firmalarla irtibat kurmalıdır.

Teknik servisler garanti süresi vermelidir.

Ülkemizde faaliyet yürüten ve özellikle Exper marka bilgisayarların tamir bakım ve onarımını gerçekleştiren Exper Servisi Merkezi kurumsal bir hizmet verdiği için lider konumda bulunmaktadır. Bu anlamda faaliyetlerini yürütürken müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi ile tamir bakım ve onarımını gerçekleştirdiği ürünlerin belli bir süre garanti sürecini üstlenmektedir. Örneğin Exper Servis Merkezi tarafından tamir edilen bir laptop ya da notebook kuruluşun vermiş olduğu garanti süresi kapsamında yeniden aynı şekilde arızalanır ya da bir sıkıntı oluşursa kuruluş garanti kapsamında bunu telafi ücretsiz etmektedir. Bu yönüyle firma Exper laptop servisi arasında lider konumda yer almıştır.

Exper Servis Merkezi geniş bir yelpazede hizmet sunar

Exper Servis Merkezi notebook laptop gibi ürünlerin tamir bakım ve onarımının gerçekleşmesinin yanı sıra Exper yedek parça hizmeti de sunmaktadır. Uygun fiyatlarla ve en kaliteli şekilde temin ettiği yedek parçaları müşterinin işlemlerini gerçekleştirirken kullanmaktadır. Exper laptop yedek parça deyince de ilk akla gelen kuruluşlardan biri olmayı başarmıştır. Öte yandan firma 7 gün 24 saat müşterilerine teknik destek de sunmaktadır. Ayrıca kuruluş laptop notebook gibi ürünlerin tamir bakım ve onarımının gerçekleşmesinin ardından ücretsiz kargo hizmeti ile eşyaların müşterilerin kapısına kadar ulaşmasını sağlar. Tüm bu hizmetleri sayesinde kuruluş kurumsallığını ortaya koymuştur.

 

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Call Now ButtonHemen Ara..