Exper Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünBilgisayarınızı güvenilir ellere teslim edin

Exper laptop yedek parça bilindiği gibi dijitalleşme ile birlikte hayatımızda laptoplar büyük bir rol üstlenmiştir, arıza durumunda exper servis hizmetinizdedir. Birçok evde birden fazla akıllı telefon tablet hatta bilgisayar bulunmaktadır. Tabii ki birçok evdeki bu aletlerin de diğer mekanizmalar veya eşyalar gibi bir ömrü bulunur. Belli bir zaman kullandıktan sonra ya da hemen alır almaz bilgisayarlar tabletler notebooklar televizyonlar arızalı olabilir. Bu nedenle devreye teknik servisler girer. Bilgisayarların veya telefonların Garanti süreleri kapsamında teknik servisler yaşanan aksaklıkları giderebilir. Fakat birçok teknik servis herhangi bir bozulmanın ya da aksaklığın kullanıcı hatası olduğunu iddia ederek ücretsiz destek vermekten kaçınır. Öte yandan yine garanti süresi bitince ise yüksek fiyatlarla tamir işlemini gerçekleştirir. Bu nedenle bireyler bilgisayar tablet ve telefonlarını tamir ettirirken kurumsal firmalarla ve uygun fiyatlı kaliteli hizmet sunan kuruluşlarla irtibat kurmalıdır.

Exper Servis Türkiye Kaliteli Bir Hizmet Sunar

Tüm bu durumların aksine Exper Servisi Türkiye kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi izleyerek hem uygun fiyatı hem de kaliteyi buluşturmayı hedefler. Ülkemizde Exper laptop servisi ve Exper yedek parça deyince ilk akla gelen firmalardan biri olan Exper Servis Türkiye alanında lider olmayı başarmıştır. Firma tamir bakım onarım gibi işlemlerin yanı sıra aynı zamanda da yedek parça temin edilmesi bu yedek parçaların takılması ve kısa sürede bilgisayarların eski sağlığına kavuşması gibi hizmetlerde sunar. Exper Servis Türkiye hizmetlerini diğer Exper Servisleri tarafından yapılan hizmetlerden ayıran birçok özellik bulunmaktadır. Bu özellikleri ile ülkemizde en çok sevilen tercih edilen ve müşterilerinde kapısına sıklık ve çaldığı bir yer olmayı başarmıştır.

Exper Servis Türkiye rakiplerinden ayrılmaktadır

Exper Servis Türkiye rakiplerinden öncelikle müşteri memnuniyeti odaklı çalışması ile büyük oranda ayrılır. Ülkemizde Exper laptop yedek parça işlemlerini yaptığı gibi aynı zamanda müşterilerinden gelen geri dönüşleri de yakından takip ederek kendisini sürekli olarak yenilenmektedir. Kuruluş dijital ürünlere ne kadar hassas ürünleri olduğunun farkına vararak bu anlamda oldukça titiz dikkatli bir hizmet sunmaktadır. Öte yandan firma hızlı bir teslimat işlemi gerçekleştirmektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Call Now ButtonHemen Ara..