Exper Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@experservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünSultangazi Exper Servis ; Yeni bir bilgisayar aldınız ve arıza yaptı. Mutlaka ürününüzü deneyimli kişilere yaptırmalısınız. Sonrasında problem yaşamak yerine alanında uzman kadrosuyla Sultangazi  exper servis size bilgisayarınızı söz verdiği tarihte güvenle yaparak teslim eder.

Sultangazi  exper servisi olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri servis hizmetini sunarken siz değerli müşterilerimizin istek ve dilekleri doğrultusunda titiz çalışarak hizmet vermekteyiz. Cihazınızı servisimize teslim ettikten sonra gözünüz arkada kalmasın. Orijinal yedek parça kullanarak cihazınızın tüm sorunlarını çözerek sizleri ileride doğacak sorunlardan kurtulmanıza yardımcı oluruz.

Deneyimli ve alanında uzman ekiplerimizle Sultangazi  exper servisleri olarak güven dâhilinde ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Amacımız sizlere uygun fiyat garantisi ile hizmet sunmak. Cihazlarınızın arızası tespit edilerek orijinal parçalar ile değiştirilir ilk aldığınız günkü performansına getirilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Exper WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..