Exper Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@experservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünFatih Exper Servis ; İstanbul, Fatih’te bulunan merkezi yetkili servisimizle kişisel Exper bilgisayarlarınızı tamir ediyoruz, onarıyoruz ve gerekirse parça değişimini uygun fiyat avantajlarıyla yapıyoruz.

Uzman çalışanlarımızın kontrolünde bilgisayarlarınız analiz altına alınarak incelendikten sonra sorunları sizlere rapor ediliyor ve sizlere yapmanız gerekenler önerilerek sizlerin bilgisayarınıza masraf yapıp yapmayacağınız konusunda bir önbilgi sunuluyor. Fatih Exper servis olarak eğer bilgisayarınız garanti kapsamında ise ücretsiz olarak her türlü tamirini gerçekleştirerek sizlere bu konuda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bu nedenle garanti kapsamında olan cihazlarınızı kesinlikle yetkili servis dışında ellere açtırmayınız. Aksi takdirde garantisi iptal olacaktır. Yine yazılımsal olarak format atma ve anti virüs yazılımı yükleme hizmetlerini Fatih Exper servisi olarak sizlerle buluşturmaktayız. Bununla beraber Fatih Exper servisleri içerisinde iddialı olarak hizmetimizde fiş kesimi yapılmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Exper WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..