Exper Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@experservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünFeriköy Exper Servis ; Hem kaliteli hem de yüksek verimli bilgisayarlar üreten Exper, servis hizmetlerinde de farkını göstermektedir. Biz Feriköy Exper servis olarak taşıdığımız sorumluluğun bilincindeyiz. Verdiğimiz hizmet ile asla kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ve özverili, titiz, eğitimli teknik personelimiz ile değerli müşterilerimizin sorunlarına en çabuk çözümü sağlamaktayız.

 Feriköy Exper servisleri, anakart değişimi, bios ve güncelleme, chip tamiri, ram veya hdd değişimi, donanım, yazılım ve aksesuar değişim veya onarımı, bilgisayarın verimliliğini artırma vb hizmetlerini içermektedir. Garantili servis bakım ve onarım hizmetlerimiz ile cihazlarınız en hızlı şekilde tarafınıza teslim edilir.

Bilgisayar tamirinde en önemli nokta müşteri güvenidir. Feriköy Exper servis kalitesi, olumlu müşteri geri dönüşleriyle inşa ettiği saygınlık ve güvenle gurur duyan bir kuruluştur. Sizlerin güveninden aldığımız güçle, profesyonel anlayışımızdan vazgeçmeden hizmetlerimizi sürdüreceğimizi garanti ederiz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Exper WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..